Forum
 

Szansa na przełamanie dla Łukasza Madeja

Łukasz Madej w GKS Bełchatów był podstawowym zawodnikiem, a w Górniku usiadł na ławce rezerwowych. Pucharowy mecz jest dla niego szansą na przebicie się do składu.
Już po inauguracji sezonu pojawiły się informacje, że Madej źle znosi reżim treningowy Adama Nawałki. W Bełchatowie treningi były mniej forsowane niż w Górniku, więc zwiększenie obciążeń odbiło się na piłkarzu niekorzystnie. Jednak powoli odzyskuje on świeżość i coraz lepiej prezentuje się na zajęciach. W ostatnim ligowym meczu z Widzewem, podobnie jak w trzech wcześniejszych, był zmiennikiem. Jednak tym razem zaliczył 46 minut i może mieć nadzieję na to, że przeciw GKS wystąpi od początku. - Dla niego to może być mecz na przełamanie - mówi w klubie.
W kadrze Górnika na mecz znalazł się również kadrowicz Paweł Olkowski. Przeciwko Danii nie wystąpił, więc nie dostał dnia wolnego.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online