Olkowski: Wytrenowana akcja

Paweł Olkowski był jednym z najlepszych zawodników meczu 2. kolejki ekstraklasy pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała i Górnikiem (1:2). Prawy obrońca zabrzan zaliczył asystę przy pierwszym golu oraz wniósł duży wkład przy drugim trafieniu.
- Przez 70 minut kontrolowaliśmy grę. Podbeskidzie nie miało wtedy zbyt wiele do powiedzenia - ocenił. - Potem gospodarze zdobyli bramkę i zrobiło się trochę nerwowo. Oni zaczęli grać długimi podaniami, Fabian Pawela zgrał kilka piłek i mogli doprowadzić do wyrównania.
Olkowski błysnął już 3 . minucie, gdy idealnie wyłożył piłkę Prejuce Nakoulmie, który zdobył gola. - To była wytrenowana akcja, żaden przypadek. Wbiegam w tempo na skrzydło, Mariusz Przybylski mi podaje, ja dogrywam przed bramkę. Cieszę, że asystowałem i Prejuce zdobył gola.
Olkowski dopytywany, czy pracował nad dogrywaniem piłek ze skrzydła odparł: - W tym meczu wyglądało to dużo lepiej niż ostatnio, ale zawsze można to jeszcze poprawić. W drugiej połowie miałem okazję do strzelenia gola, ale się nie udało.
- Czy nasza forma idzie w górę w porównaniu z meczem z Wisłą? Trudno powiedzieć. Teraz dobrze weszliśmy w mecz, szybko zdobyliśmy gola i dlatego łatwiej się już grało. Utrzymywaliśmy się przy piłce, co w tych warunkach była bardzo ważne. Cieszmy się z wygranej i trzech punktów - podsumował Olkowski.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]