Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): - Od samego początku spotkania staraliśmy się narzucić rywalowi swój własny styl gry i to nam się udało. Pierwsze nasze akcje były bardzo niebezpieczne i szybko strzeliliśmy bramkę. Dlatego też gra później toczyła się pod nasze dyktando. Opanowaliśmy środkową strefę boiska i stamtąd poprzez rozegranie piłki i przyspieszenie akcji dochodziliśmy do kolejnych sytuacji. Strzeliliśmy jednak tylko dwie bramki. 
Podbeskidzie po zmianach doświadczonego trenera Michniewicza w drugiej połowie było bardzo groźne i zdobyło kontaktową bramkę, przez co w końcówce wkradło się do naszej gry sporo nerwowości. Trzeba się cieszyć z trzech punktów. W porównaniu do meczu z Wisłą widać progres w naszej grze. Poprawiła się skuteczność, a to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami. Brawa za zaangażowanie dla zawodników. Do końca nie jesteśmy jednak zadowoleni, bo jeszcze zostało wiele do poprawy.

Czesław Michniewicz (trener Podbeskidzia): - Górnik był drużyną lepsza od pierwszej do ostatniej minuta była lepsza w każdym elemencie rzemiosła piłkarskiego. Szybko straciliśmy bramkę, przez to górnicy praktycznie przez całe spotkanie kontrolowali grę. Bramka na 1:2 zamazuje obraz meczu, bo przez całe spotkanie tylko w kilku fragmentach zbliżyliśmy się pod pole karne. Na osłodę pozostaje nam bramka 18-letniego debiutanta, Łukasza Żeglenia. Nie załamujemy się, przed nami kolejne spotkania. Mam nadzieję, że wrócą do gry Chmiel, Górkiewicz i Wodecki, a nasza gra będzie wyglądała lepiej.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]