Przybylski zastąpi Kwieka

Działacze Górnika nie znaleźli w letnim okienku rozgrywającego i kończą poszukiwania. Jesienią na tej pozycji ma występować Mariusz Przybylski - pisze "Przegląd Sportowy". - Jest bardzo mobilny, potrafi zagrać z pierwszej piłki, szuka kolegów na boisku - wylicza zalety zawodnika trener Adam Nawałka.
Przez trzy sezony rozgrywającym był Aleksander Kwiek, który otrzymał od Górnika ofertę przedłużenia umowy, ale zdecydował się przenieść do Zagłębia Lubin. Zabrzanie maja zakaz przeprowadzania transferów gotówkowych, więc szukanie następcy szło opornie. W końcu sztab szkoleniowy dał za wygraną. Ściągnięto Radosława Sobolewskiego, któremu wygasł kontrakt z Wisłą. Sobolewski zastąpił Przybylskiego na pozycji defensywnego pomocnika, a ten został przesunięty bliżej bramki rywali.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]