PP: Prezes Górnika zadowolony z losowania

Obecny na wczorajszym losowaniu Pucharu Polski prezes Górnika Zabrze, Artur Jankowski, bardzo ucieszył się, że w kolejnej rundzie wspomnianych rozgrywek, czyli w 1/8 finału, po planowanym zwycięstwie z PGE GKS Bełchatów - jego klub ma szansę podejmować Legię Warszawa.
- To wymarzony moment na taką konfrontację, w późniejszej części rozgrywek trudno byłoby przeciwstawić się Legii, gdyż ma jednak znacząco szerszą kadrę od większości rywali i w miarę rozwoju sezonu powinna dzięki temu zyskiwać coraz większą przewagę - zauważył Jankowski. - Gdy będziemy rozgrywać jedną ósmą finału nie powinno to mieć jednak jeszcze żadnego znaczenia, al przecież mistrzom Polski należy się solidna sportowa zemsta choćby za to, jak w stolicy przy okazji meczu przy Łazienkowskiej potraktowani zostali nasi kibice. Jest szansa, aby wziąć srogi rewanż na warszawiakach na boisku, zrobimy więc wszystko, aby z niej skorzystać. I właśnie dlatego losowanie Pucharu Polski uważam za bardzo udane.

źródło: pilkanozna.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]