Forum
 

Trener Romy o Łukaszu Skorupskim: Talent, ale wymaga oszlifowania

Łukasz jest wielkim talentem - mówi trener Romy Rudi Garcia w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".
Skorupski, który niedawno przeszedł do Romy z Górnika za 0,89 mln euro, zadebiutował w swojej nowej drużynie w sparingu z tureckim Bursasporem. Mecz rozegrano w Riscone, gdzie Roma przebywa na zgrupowaniu. - Łukasz jest wielkim talentem, już teraz bardzo dobrym zawodnikiem, ale wymaga jeszcze oszlifowania. Ma przed sobą wielką szansę. Teraz zagrał w ważnym sparingu, a na co dzień może trenować z naprawdę świetnymi piłkarzami. To zaprocentuje - mówi trener Romy Rudi Garcia w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". Skorupski nie ma na razie szans na regularną grę w Serie A. W Romie będzie najpewniej bramkarzem numer 3.
Co ciekawe, Skorupskiemu towarzyszy w Riscone tajemnicza kobieta. To oczywiście tłumaczka, którą klub zapewnił zawodnikowi. W Romie liczą jednak, że Skorupski szybko nauczy się mówić po włosku.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online