Forum
 

Jan Banaś: Brakuje kropki nad i

Czy któryś napastnik Górnika w końcu się przebudzi? - Zespół wykonuje ogromną pracę, a na końcu nie ma tego jednego zawodnika, którzy postawi "kropkę nad i" - wskazuje Jan Banaś.
W piątek Górnik oddał w Krakowie tylko dwa celne strzały. Oba w wykonaniu Prejuce Nakoulmy, który pokazał, że z jego przygotowaniem wcale nie jest tak źle, jak niektórzy uważali. - Wyglądał bardzo dobrze fizycznie. Nie jest obrażoną "gwiazdką" i chce grać dla Górnika. Póki tak się dzieje, trzeba z tego korzystać - ocenia Jan Banaś, były napastnik zabrzańskiej drużyny. Sztab szkoleniowy "Trójkolorowych" przyznaje, że długo pracowali z "Prezesem". - Wspieramy go, sporo pracowaliśmy w ostatnich dniach nad jego mentalnym podejściem do gry. Jesteśmy zadowoleni - ocenia trener Adam Nawałka.
Nakoulma pokazał, że może zabrzanom jeszcze wiele dać, ale nie zmienia to faktu, że Górnik w dalszym ciągu ma spory problem ze skutecznością. - Trudno rozpocząć nad rozlanym mlekiem, ale może trzeba było pół roku temu, kosztem jakiegoś innego transferu, ściągnąć Marcina Robaka - zastanawia się Banaś.
W Krakowie Górnik stwarzał sobie sytuacje, ale nie miał ich kto wykończyć. Słabo wyglądała gra wysuniętego Mateusza Zachary. - Zespół wykonuje ogromną pracę, a na końcu nie ma tego jednego zawodnika, którzy postawi "kropkę nad i". Poza Radosławem Sobolewskim nie ma wśród pomocników piłkarza z silnym uderzeniem z dystansu, więc Adam Nawałka musi czegoś szukać. Inaczej mnóstwo solidnej pracy na boisku, a taką widziałem w piątek, nie przełoży się na wyniki - podkreśla Banaś.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online