Forum
 

Hubert Kostka: Na Nakoulmę warto stawić

W meczu przeciwko Wiśle Kraków Prejuce Nakoulma był jednym z najbardziej widocznych piłkarzy Górnika - pisze "Fakt". Reprezentant Burkina Faso kilka dni przed rozpoczęciem sezonu był już praktycznie dogadany z Terekiem Groznym, ale ostatecznie rozmyślił się i nie wyraził zgody na odejście. U wielu wzbudziło to konsternację, a nawet złość. Murem stoi jednak za nim zespół, a przede wszystkim trener Adam Nawałka. Szkoleniowiec Górnika nie patrzy na sprawy pozaboiskowe, ale na to, co kto prezentuje na treningu.
"Prezes" ma też wsparcie od legendy Górnika Huberta Kostki. - Rozumiem że piłkarz mógł podjąć taką, a nie inną decyzję nie przechodząc do klubu z ligi rosyjskiej. To jego prawo. Zresztą jego odejście tylko osłabiło by zespół. Na Nakoulmę warto stawić, a nie odsuwać od drużyny - podkreśla Hubert Kostka, wspaniały bramkarz, a potem wybitny szkoleniowiec zabrzańskiej jedenastki.

na podstawie: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online