Forum
 

Prezes Górnika przed meczem z Wisłą: Liczę na zwycięstwo

Górnik zainauguruje nowy sezon piątkowym meczem wyjazdowym z Wisłą Kraków. W ostatnich latach zabrzanie bardzo dobrze radzili sobie na stadionie w Krakowie. Teraz też nie stoją na straconej pozycji, bo Wisła ma spore problemy ze zmontowaniem składu. - Liczę na zwycięstwo, bo punkty trzeba zbierać od początku sezonu. Pierwszy mecz jest bardzo ważny, bo pokaże, w jakiej formie jest zespół. Szkoda tylko, że szyki krzyżuje nam kilka kontuzji. Wiemy też jednak o kłopotach kadrowych Wisły Kraków. To oczywiście dla nas szansa, ale trzeba jasno podkreślić, że bez włożenia serca w grę wygrać się nie da - mówi Artur Jankowski, prezes Górnika.
Trener Wisły Franciszek Smuda z szacunkiem wypowiada się o zabrzańskim zespole. - Górnik dużo się nie zmienił w ostatnim czasie. Przez cały ostatni sezon grał dobą piłkę, dlatego jestem pewny, że to się nie zmieni - stwierdził.
Dodajmy, że przed spotkaniem Wisła chce uhonorować swojego byłego kapitana Radosława Sobolewskiego, który przeszedł do Górnika.

źródło: Gazeat Wyborcza



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online