Forum
 

Hołota: Propozycja z Zabrza jest bardzo konkretna

- Trener Adam Nawałka to dla mnie ogromny autorytet. Tym bardziej mi miło, że do mnie zadzwonił. Propozycja z Zabrza jest bardzo konkretna - mówi 22-letni Tomasz Hołota, który w ostatnim sezonie grał w Polonii Warszawa.
- To on jako pierwszy na mnie postawił i za to już zawsze będę mu wdzięczny - mówi o Nawałce Hołota, który w dorosłej piłce zadebiutował, mając 17 lat. Była jesień 2008 roku, kiedy obecny trener Górnika prowadził GKS Katowice. - Świetnie mi się z nim współpracowało i chciałbym to jeszcze kiedyś powtórzyć - dodaje pomocnik.
Hołota ma jednak także propozycje ze Śląska Wrocław, Zagłębia Lubin i Lechii Gdańsk (zdaniem katowickiego dziennika każdy z tych klubów oferuje więcej niż Górnik) oraz Niemiec, Francji i Szwajcarii.

źródło: Sport / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online