Forum
 

Gdzie trafią bracia Makowie?

Wyciągną ich z pierwszej ligi? Mateusz i Michał Mak w rundzie jesiennej byli objawieniami w drużynie GKS. Bełchatowianie jednak spadli z ligi, a piłkarzami interesuje się m.in. Górnik, Zagłębie czy Wisła.
O tym, że Mateusz i Michał są bardzo utalentowani było wiadomo już za czasów ich gry w Ruchu Radzionków. Co ciekawe duet był nawet na testach w Herthcie Berlin, lecz piłkarze trafili do polskiej ekstraklasy. Wtedy walkę o bliźniaków wygrał GKS Bełchatów, który kupił ich za stosunkowo niewielkie pieniądze, bo ok. 400 tys. zł. Teraz bracia są warci dużo więcej.
Bracia Mak w rundzie wiosennej zdobyli po dwie bramki, w wielu meczach pokazując się z bardzo dobrej strony. Nic więc dziwnego, że ich nazwiska znalazły się w notatnikach skautów kilku klubów. W ostatnim czasie sporo mówi się o zainteresowaniu Górnika, Wisły oraz Zagłębia, a także Legii Warszawa.
Gdzie więc trafią bliźniacy? - Na chwilę obecną ciężko nam odpowiedzieć na to pytanie. Tak naprawdę jeszcze nic konkretnie nie wiadomo. Wróciliśmy z wakacji i w przyszłym tygodniu zaczynamy treningi. Wtedy coś powinno się wyjaśnić - mówi "Faktowi" Mateusz Mak.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online