Lechia chce Krzyszofa Mączyńskiego?

Wśród piłkarzy, którzy mogliby zasilić Lechię Gdańsk wymienia się Krzysztofa Mączyńskiego, któremu 30 czerwca kończy się kontrakt z Górnikiem Zabrze - pisze serwis trojmiasto.sport.pl.
Mączyński ma 26 lat, jest wychowankiem Wisły Kraków. W dwóch ostatnich sezonach był podstawowym zawodnikiem Górnika, na 60 możliwych meczów zagrał w 52, 42 razy wychodził w pierwszym składzie. Zdobył jednego gola - w meczu przeciwko Wiśle. 

Był człowiekiem od czarnej roboty i raczej nie rzucał się w oczy, jednak swoją postawą zdobył zaufanie u tak wymagającego trenera jak Adam Nawałka - czytamy w trojmiasto.sport.pl. Ten chce go zatrzymać w klubie, a Mączyński dostał propozycję nowego 3-letniego kontraktu. Jeszcze w ubiegłym tygodniu menedżer piłkarza Marek Citko przekonywał, że niemal na pewno przedłuży on umowę z Górnikiem.

Teraz jednak sytuacja nie jest już tak jednoznaczna, choć Citko w rozmowie z trojmiasto.sport.pl nie chciał zdradzić, czy wpływ na to ma propozycja z Lechii. - Transfery potrzebują ciszy, a ja staram się nie komentować różnych doniesień prasowych - podkreśla Citko. - O ewentualnym przedłużeniu kontraktu z Górnikiem wypowiedziałem się, gdyż chodzi tu o jego obecny zespół. Jakie kluby interesują się pozyskaniem Mączyńskiego, nie chciałbym mówić - tłumaczy menedżer piłkarza.

Enigmatyczny jest również sam zawodnik. - W tej chwili jestem na urlopie i nie chciałbym się wypowiadać o mojej przyszłości. Wszystko rozstrzygnie się w ciągu kilku-kilkunastu dni - zaznaczył Mączyński.

źródło: trojmiasto.sport.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online