Fakt: Freiburg chce Nakoulmę

Skrzydłowy Górnika Prejuce Nakoulma znajduje się na liście życzeń SC Freiburg. Czy transfer dojdzie do skutku będzie zależało od ruchów kadrowych w klubie z Bundesligi.
Niemcy "Prezesa" obserwują od dłuższego czasu. Już w zimowym okienku transferowym Freiburg chciał pozyskać Nakoulmę, lecz nie doszło do porozumienia. Górnik sprzedał wtedy do Bayeru Leverkusen Arkadiusza Milika, przez co nie musiał na siłę oddawać kolejnego zawodnika. 
Mimo tego, klub z Bundesligi nadal jest zainteresowany snajperem z Burkina Faso, który w kontrakcie ma zapisaną sumę odstępnego w wysokości 1,25 mln euro. - Nakoulma wciąż zajmuje ważne miejsce na liście życzeń, lecz nie jest on priorytetem. Stąd na razie klub nie chce zaoferować za niego większych pieniędzy. Jeśli inne transfery się nie powiodą to jego akcję pójdą do góry - mówi Faktowi Rene Kuebler, dziennikarz Badische Zeitung, piszący o klubie z Freiburga.
SC Freiburg ma za sobą udany sezon, który zespół nieoczekiwanie zakończył na wysokim piątym miejscu. Dzięki temu klub weźmie udział w eliminacjach do Ligi Europy. Szansa, że do drużyny dołączy Nakoulma jest spora, gdyż klub z Fryburga ma opuścić kilku napastników, a w ich miejsce mają się pojawić nowi piłkarze.
Prejuce Nakoulma to nie jedyny zawodnik z Zabrza, który latem ma wyjechać za granicę. Górnik chciałby zarobić także na transferach bramkarza Łukasza Skorupskiego i obrońcy Pawła Olkowskiego.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online