PS: Kwiek zostanie piłkarzem Zagłębia Lubin

Aleksander Kwiek zostanie piłkarzem Zagłębia Lubin. Pomocnik Górnika podpisze 2-letni kontrakt. Przez ostatnie trzy sezony Aleksander grał w Zabrzu. - I było mi tutaj dobrze, ale chciałem coś zmienić, podjąć nowe wyzwanie - mówi zawodnik.
Górnik do końca walczył o zawodnika. Wiceprezes Krzysztof Maj spotkał się nawet niedawno z menedżerem Kwieka, Pawłem Zimończykiem i przedstawił mu ciekawą ofertę. Aleksander Kwiek chciał jednak spróbować czegoś nowego. 
Nieoficjalnie wiadomo, że Zimończyk wstępnie dogadał się z działaczami Zagłębia jeszcze przed spotkaniem Górnika w Lubinie, który zabrzanie wygrali 2:1, a Kwiek był wyróżniającym się graczem. Strzelił nawet bramkę.
Umowa, którą Aleksander Kwiek podpisał z Zagłębiem Lubin ma obowiązywać przez 2 lata. Znalazła się w niej klauzula, umożliwiająca jej przedłużenie o kolejny rok.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online