Do Gdańska Górnik poleci samolotem

Spotkanie Górnika Zabrze z Lechią Gdańsk będzie miało niższy ciężar gatunkowy, niż sobie wyobrażano. Szans na zakwalifikowanie się do eliminacji Ligi Europy już nie ma, ale nad morze "Trójkolorowi" polecą samolotem.
Zwolennikiem takiej opcji był trener Adam Nawałka. Pomysł pojawił się kilka tygodni temu, gdy walka o europejskie puchary była jeszcze możliwa. Później jednak zabrzanie przegrali trzy mecze z rzędu i marzenia o Europie trzeba odłożyć na przyszły sezon. Bilety na samolot zostały jednak zabukowane... 
Przypomnijmy, że Górnik leciał samolotem na mecz już w poprzednim sezonie. Zabrzanom zależało na tym, by jak najszybciej po pucharowej potyczce z Gryfem Wejherowo znaleźć się w domach, bo trzy dni później rozgrywane były Wielkie Derby Śląska. Oba spotkanie "Trójkolorowi" przegrali.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online