Nawałka: Jesteśmy niezadowoleni i rozczarowani

- Nie ma wytłumaczenia dla tej porażki - stwierdził trener Górnika Zabrze Adam Nawałka po przegranym spotkaniu z Wisłą Kraków.
To była dziesiąta porażka Górnika na wiosnę. - Moi zawodnicy bardzo chcieli wygrać i godnie się pożegnać z kibicami po nieudanej wiośnie. Wszystkim na tym zależało, ale mecz nie potoczył się po naszej myśli. Na początku mieliśmy inicjatywę, ale zabrakło skuteczności. Po tym jak padł gol dla Wisły, goniliśmy za wynikiem, ale w decydujących momentach zabrakło nam spokoju. Jesteśmy bardzo niezadowoleni i rozczarowani. Nie ma wytłumaczenia dla tej porażki. Po ostatnim meczu będziemy analizowali to, co stało się na wiosnę - stwierdził Nawałka.

- Cieszymy się z wygranej, bo ostatnio z Górnikiem nie udawało nam się zdobyć nawet punktu. Moi piłkarze obiecali, że będą grać na 120 procent i tak się stało. To był dobry, szybki mecz - dodawał Tomasz Kulawik, trener Wisły

źródło: Gazta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online