Gol Nakoulmy dla reprezentacji Burkina Faso

Piłkarz Górnika Préjuce Nakoulma zdobył bramkę dla Burkina Faso w wygranym 4:0 (2:0) meczu eliminacji mistrzostw świata z reprezentacją Nigru. Skrzydłowy spędził na boisku pełne 90 minut, a gola strzelił w 86. minucie spotkania.
Grupa E - tabela:

1. Kongo 3 9 5-0 2. Burkina Faso 3 3 4-4 3. Niger 3 3 3-5 4. Gabon 3 3 1-4
Do trzeciej rundy eliminacji w Afryce awansują zwycięzcy dziesięciu grup. Utworzą oni pięć par barażowych, które rozegrają dwumecze. Zwycięzcy wezmą udział w mistrzostwach, które odbędą się w 2014 roku w Brazylii.

źródło: 90minut.pl