Sparing: Pniówek Pawłowice ¦l±skie - Górnik Zabrze 1:4 (1:2, 1:3,1:3)

W spotkaniu sparingowym Górnik Zabrze wygrał 4:1 (2:1, 3:1, 3:1) z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice ¦l±skie. Bramki: Tomasz Zyzak (4.) - Wojciech Łuczak (5., 20.), Grzegorz Bonin (43.), Marcin Ku¶ (99.). Sędziował: Bartosz Biela¶ (Katowice). Grano 4x30 minut.

Górnik Zabrze: (I i II kwarta) Łukasz Skorupski - Mateusz Słodowy (45 Mateusz Zachara), Adam Danch, Bartosz Kopacz, Mariusz Magiera (55 Marcin Ku¶) - Grzegorz Bonin, Mariusz Przybylski, Bartosz Iwan, Aleksander Kwiek, Wojciech Łuczak - Ireneusz Jeleń. (III i IV kwarta) Norbert Witkowski (106 Marcin Płoskonka) - Michał Teichman (93 Mateusz Nowak), Marcin Ku¶, Rafał Otwinowski, Tomasz Kowalczyk - Maciej Wolański, Hubert ¦liwiński, Antoni Łukasiewicz, Michał Tr±bka, Przemysław Piwowarczyk - Mateusz Zachara.

Ľródło: gornikzabrze.pl

Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy, które s± niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocze¶nie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawieraj±cych wulgaryzmy, tre¶ci rasistowskie, reklamy, itp.

[zalecane przegl±darki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online