Sparing: Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik Zabrze 1:4 (1:2, 1:3,1:3)

W spotkaniu sparingowym Górnik Zabrze wygrał 4:1 (2:1, 3:1, 3:1) z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Bramki: Tomasz Zyzak (4.) - Wojciech Łuczak (5., 20.), Grzegorz Bonin (43.), Marcin Kuś (99.). Sędziował: Bartosz Bielaś (Katowice). Grano 4x30 minut.

Górnik Zabrze: (I i II kwarta) Łukasz Skorupski - Mateusz Słodowy (45 Mateusz Zachara), Adam Danch, Bartosz Kopacz, Mariusz Magiera (55 Marcin Kuś) - Grzegorz Bonin, Mariusz Przybylski, Bartosz Iwan, Aleksander Kwiek, Wojciech Łuczak - Ireneusz Jeleń. (III i IV kwarta) Norbert Witkowski (106 Marcin Płoskonka) - Michał Teichman (93 Mateusz Nowak), Marcin Kuś, Rafał Otwinowski, Tomasz Kowalczyk - Maciej Wolański, Hubert Śliwiński, Antoni Łukasiewicz, Michał Trąbka, Przemysław Piwowarczyk - Mateusz Zachara.

źródło: gornikzabrze.pl