Nawałka postawi na Zahorskiego?

Kibice Górnika Zabrze przed inauguracją ligi zastanawiają się, kto zastąpi w ataku Arkadiusza Milika oraz czy Prejuce Nakoulma zagra przeciwko Piastowi.
Wszystko wskazuje na to, że trener Adam Nawałka w wyjściowym składzie postawi na Tomasza Zahorskiego. Był on w „11" w ostatnich sparingach, a w czwartkowej grze kontrolnej przeciwko Zagłębiu Sosnowiec strzelił dwa gole, a Górnik zwyciężył 3:0 (trzeciąbramkę zdobył Wojciech Łuczak, który wszedł za Zahorskiego). Nakoulma grał niespełna 40 minut. Ale trzeba pamiętać, że ten gracz dopiero cztery dni temu dołączył do zespołu (brał udział w Pucharze Narodów Afryki). Nawałka twierdzi, że szykuje go na derby Górnego Śląska. W „18" Afrykanin znajdzie się na pewno, ale możliwe, że rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowych.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online