Podolski: Górnik ma dobrą drużynę. Nowy stadion to szansa dla klubu

- Nowy stadion to wielka szansa dla Górnika Zabrze, bo ma dobrą drużynę - mówi Lukas Podolski, który chciałby przyjechać na otwarcie nowego stadionu Górnika Zabrze. - Pewnie przylecę latem, żeby odwiedzić rodzinę. Przy okazji oczywiście zobaczę, jak budują w Zabrzu stadion, bo czasami oglądam zdjęcia w internecie. Zaczyna to wyglądać... I dobrze, bo jak odwiedzałem Zabrze w ostatnich latach, to miałem wrażenie, że wszędzie coś budują, tylko nie tam. To wielka szansa dla Górnika, bo ma dobrą drużynę. Wybieram się na otwarcie stadionu, chyba jesienią tego roku, choć z oczywistych przyczyn może to być trudne. Czasami, przy korzystnym kalendarzu, jeden dzień wolnego można jednak znaleźć.

Arkadiusz Milik trafił do Leverkusen. Co o tym sądzisz?

- Widziałem kilka jego goli dla Górnika i dobrze, że zawiesza sobie poprzeczkę coraz wyżej. Jest młody, ma warunki... Bayer to świetny klub, choć zawsze był lokalnym rywalem „mojego” FC Koeln. Młodzi piłkarze świetnie się tam rozwijają. Wiosną niech się uczy niemieckiej piłki, od jesieni powinien grać coraz częściej. Kiedyś zażartowałem, żeby poczekał na mnie w Zabrzu. Dziś to już nierealne.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online