Forum
 

Adidas partnerem technicznym Górnika

W trakcie piątkowej konferencji prasowej oficjalnie zaprezentowany został nowy partner techniczny 14-krotnego mistrza Polski, mianowicie firma Adidas Polska, a także operator techniczny, firma Kraksport Sp. J.
- Negocjacje w firmą Adidas Polska zakończyły się w grudniu ubiegłego roku. Cieszę się, że udało nam się dojść do porozumienia. To dla nas bardzo ważna chwila. Adidas to znana na całym świecie i ceniona marka - podkreślił Artur Jankowski, prezes Górnika Zabrze. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z komercyjnej części umowy. Jest ona najwyższa w historii Górnika - dodał Krzysztof Maj, wiceprezes klubu.
- W latach 90. Górnik grał już w strojach Adidasa i odnosił sukcesy, w tym wicemistrzostwo Polski. Mam nadzieję, że wróci do tego okresu, a nasze stroje przynosą mu szczęście - dodał Michał Siwik, przedstawiciel firmy Adidas Polska.
Umowa z firmą Adidas Polska i dostawcą srzętu, firmą Kraksport Sp. J. została podpisana na trzy i pół roku. - Adidas będzie ubierał nie tylko pierwszy zespół Górnika, ale również pozostałe zespoły 14-krotnego mistrza Polski - poinformował Artur Jankowski.
- Jako dostawca sprzętu mam nadzieję, że nie tylko piłkarze, ale i kibice będą zadowoleni ze strojów oraz z oferty w sklepie kibica - dodał Zenon Piętak z firmy Kraksport Sp. J.
Firma Adidas wesprze również klub marketingowo. - Marka naszego partnera technicznego pojawi się na różnego rodzaju imprezach i eventach organizowanych przez klub. Już wkrótce spotkamy się też na nowym stadionie, gdzie pojawi się duży sklep ze sprzętem Górnika - dodał Jankowski.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online