Forum
 

Kaliciak pójdzie śladem Iwana?

Podobnie jak Bartosz Iwan, trenował już wcześniej z Adamem Nawałką i wylądował w II lidze. Teraz opiekun Górnika wyciąga do niego pomocną dłoń. Czy Krzysztof Kaliciak ją wykorzysta?
Kaliciak trenował z Górnikiem już w grudniu i potwierdza, że szkoleniowiec nic się nie zmienił. - Gdy przychodzisz na jego zajęcia, wiesz, że będzie po prostu ciężka praca. Kiedy ktoś spotyka trenera Nawałkę po raz pierwszy, może doznać szoku, bo u niego trenuje się bardzo profesjonalnie, na wzór zachodni. Tak było w GieKSie i tak jest w Górniku - przyznaje.
Czy "Trójkolorowi" coś ryzykują takim transferem? Zdaniem zawodnika, nie. - O ryzyku można mówić, gdyby klub musiał wyłożyć na stół powiedzmy 100 tysięcy złotych, a nie trzeba przecież płacić nic. Jeśli Górnik się na mnie zdecyduje, swoim kontraktem komina płacowego też nie stworzę - uśmiecha się Kaliciak. - To pewnie moja ostatnia okazja, żeby zaistnieć w ekstraklasie, więc jestem trenerowi naprawdę wdzięczny. Zwłaszcza że sam się do mnie odezwał - dodaje.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online