Forum
 

Górnik zmobilizowany na Zagłębie

Piłkarze trzeciego w tabeli ekstraklasy Górnika Zabrze do niedzielnego meczu z KGHM Zagłębiem Lubin przystąpią bez presji, ale za to podwójnie skoncentrowani. Gospodarze w tym sezonie jeszcze nie przegrali, a rywale zajmują czternaste miejsce.
Trener bramkarzy Górnika Zabrze Jarosław Tkocz przyznał podczas konferencji prasowej, że sztab szkoleniowy i zawodnicy patrzą na niedzielny mecz zupełnie inaczej niż kibice. 
"Dla nich Zagłębie Lubin to łatwy kąsek, my z kolei widzimy siłę tego zespołu. Pozycja lubinian w tabeli i niewielka ilość zdobytych punktów nie powoduje, że traktujemy niedzielny mecz jako wygrany przed pierwszym gwizdkiem. Wręcz przeciwnie, jesteśmy podwójnie skoncentrowani" – powiedział.
Z kolei pomocnik Górnika Zabrze Mariusz Przybylski, strzelec gola w ostatnim meczu zabrzan z PGE GKS Bełchatów (2:0), dodał, że dobre wyniki śląskiego zespołu w tym sezonie wywołują wśród zawodników dodatkową motywację. Przyznał też, że mimo wysokiej pozycji w tabeli w klubie nie czuć presji. Komplementował też najbliższego rywala.
"Analizowaliśmy grę Zagłębia Lubin. To nie przypadek, że wygrało ze Śląskiem Wrocław na jego boisku. Na wyjazdach lubinianie grają naprawdę dobrą piłkę" – zaznaczył Przybylski.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online