Jeleń: Chciałbym zagrać w Zabrzu na zakończenie kariery

Tygodnie mijają, a Ireneusz Jeleń wciąż nie znalazł sobie nowego pracodawcy. Były reprezentant Polski nadal ćwiczy indywidualnie w Cieszynie i czeka na oferty. Ostatnio pojawiła się pogłoska, że piłkarz mógłby trafić do Górnika. - Chciałbym zagrać w Zabrzu, ale na zakończenie kariery - przyznaje napastnik. 
Po rozwiązaniu kontraktu z Lille OSC Jeleń wciąż rozgląda się za nowym miejscem pracy. Zawodnik był przymierzany do kilku zagranicznych klubów, lecz jak na razie nic z tego nie wyszło, mimo że mamy już połowę września.
Jeleń, który trenuje indywidualnie, w weekend znalazł czas, żeby wystąpić w turnieju zorganizowany przez kibiców Górnika. Napastników w zabrzańskich barwach zdobył nawet jedną z bramek, co zrodziło plotki o jego zainteresowaniu grą w drużynie 14-krotnych mistrzów Polski. Sam piłkarz nie zaprzeczył, ale...
- Jeszcze dwa lata chciałbym grać na wysokim poziomie za granicą, a potem chętnie wróciłbym do Polski. Byłym zaszczycony, gdybym na zakończenie kariery mógł grać na nowym stadionie Górnika razem z Łukaszem Podolskim - wyznał w rozmowie ze stroną internetową zabrzan Ireneusz Jeleń.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online