Apel Zarządu o zajmowanie miejsc zgodnie z zakupionym biletem

Zarząd Górnika Zabrze SSA apeluje do kibiców, by w trakcie meczów organizowanych na Stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu zajmowali miejsca zgodnie z zakupionym biletem. Stanie na schodach i ciągach komunikacyjnych jest zabronione i może skutkować odpowiedzialnością karną. 
- Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych i regulaminem meczu, kibic powinien zajmować miejsce wskazane na bilecie - przypomina Tomasz Milewski, dyrektor Górnika ds. Administracji i Bezpieczeństwa. - Natomiast niedozwolone jest stanie na schodach oraz koronie stadionu. Naruszenie powyższego zakazu skutkuje wyrokiem karnym i zakazem stadionowym. Warto o tym pamiętać! - dodaje dyrektor Milewski.
W trakcie meczów ligowych na stadionie Górnika pracować będą stewardzi i to do nich kibice mogą kierować wszelkie pytania i wątpliwości.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online