Piast apeluje, by delegacja Górnika nie brała szali. Jest odpowiedź

Najpierw nie pozwolono kibicom Górnika zobaczyć meczu na nowym stadionie w Gliwicach, a teraz Piast prosi delegację z Zabrza, by nie brała ze sobą szali i elementów z herbem klubowym. Już jest reakcja...
- Zwróciliśmy się do Górnika z apelem, by jego delegacja weszła na stadion bez klubowych emblematów. Niczego oczywiście nie możemy wymusić, ale jesteśmy zdania, że z punktu widzenia bezpieczeństwa nas wszystkich tak byłoby po prostu najlepiej - twierdzi Przemysław Plisz, rzecznik prasowy Piasta. Stanowisko to wzdrygnęło ludźmi w Zabrzu. - Skoro w XXI wieku spokojnie nie można usiąść na nowoczesnym stadionie z szalikiem i kibicować jednej lub drugiej drużynie, to sobie daruję. Mecz zobaczę w telewizji - oznajmia Jacek Stachurski, wokalista i kibic Górnika.
Niezłomna zostaje za to Małgorzata Mańka-Szulik. - Zostałam zaproszona przez prezydenta Frankiewicza i pojadę. Z szalikiem. Nie możemy dać się zwariować - podkreśla pani prezydent Zabrza.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online