Górnik wrócił do treningów

O godzinie 8:00 rano na stadionie przy Roosevelta w Zabrzu pojawiła się grupa nowych zawodników. W tym gronie byli: Antoni Łukasiewicz (ŁKS Łódź), Konrad Nowak (Rozwój Katowice), Sebastian Leszczak (powrót z wypożyczenia do Garbarni Kraków), Bartłomiej Grzelak (ostatnio Cracovia), Grzegorz Gicewicz (Gryf Wejherowo), Bartosz Iwan (Garbarnia Kraków) i Dawid Jarczak (Ursus Warszawa). 

Według nieoficjalnych informacji najbardziej zaawansowane rozmowy prowadzi 29-letni Łukasiewicz, który jest wolnym piłkarzem. Górnikowi także bardzo zależy na Nowaku. Tu pertraktacje toczą się z jego klubem, Rozwojem Katowice.

Natomiast w trakcie treningu kontuzji stawu skokowego doznał Bartosz Iwan, niewykluczone, że to oznacza koniec jego sprawdzianów w Zabrzu.

Na Roosevelta od rana jest sztab szkoleniowy z Adamem Nawałką na czele. Treningi Górnika mają potrwać przez cztery dni. W piątek zabrzanie zagrają sparing z beniaminkiem trzeciej ligi opolsko-śląskiej, Górnikiem Wesoła. Potem zawodnicy znowu będą mieć wolne.

Oficjalny pierwszy trening przed nowym sezonem zaplanowano na 5 lipca.

Bramkarze: Dawid Kudła, Łukasz Skorupski, Mateusz Sławik, Norbert Witkowski.

Obrońcy: Michał Bemben, Adam Danch, Mariusz Magiera, Paweł Olkowski, Oleksandr Szeweluchin, Błażej Telichowski.

Pomocnicy: Daniel Barbus, Maciej Bębenek, Grzegorz Gicewicz, Bartosz Iwan, Dawid Jarczak, Wojciech Król, Aleksander Kwiek, Sebastian Leszczak, Antoni Łukasiewicz, Tomasz Margol, Krzysztof Mączyński, Damian Michalik, Konrad Nowak, Michał Płonka, Mariusz Przybylski, Paweł Thomik, Marcin Wodecki.

Napastnicy: Bartłomiej Grzelak, Arkadiusz Milik, Szymon Sobczak.

źródło: Gazeta Wyborcza / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]