Górnik zainteresowany Tomaszem Hołotą?

Górnik Zabrze jest poważnie zainteresowany sprowadzeniem pomocnika GKS-u Katowice Tomasza Hołoty - pisze "Przegląd Sportowy".
21-letni zawodnik ma za sobą bardzo udany sezon na zapleczu T-ME. W 26 spotkaniach w barwach GKS-u zdobył 2 gole. Jego zespół przed zakończeniem rozgrywek plasuje się tuż nad strefą spadkową, ale piłkarz swoją postawą wzbudził zainteresowanie silniejszych zespołów. 
Hołota jest pod stałą obserwacją Korony Kielce, Lechii Gdańsk oraz zabrzańskiego Górnika. Najbliżej jest mu jednak do przenosin na Roosevelta. Wielbicielem talentu tego zawodnika jest ponoć Adam Nawałka
Problem w tym, że piłkarz ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z GKS-em. Według "Przeglądu Sportowego" zabrzańscy działacze wpadli na pomysł by zaproponować 1-ligowemu klubowi wymianę. W Katowicach na wypożyczeniu przebywa bowiem Mateusz Zachara. Górnik chciałby wymienić go właśnie na Tomasza Hołotę.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online