Michał Pazdan dziękuje za 5 lat spędzone w Górniku

Michał Pazdan w niecodzienny sposób pożegnał się z kibicami Górnika. Pazdan grał w Zabrzu przez ostatnie pięć lat, w tym czasie był podporą defensywy, także kapitanem zespołu. Po zakończeniu kontraktu wybrał ofertę Jagiellonii Białystok. Na zakończenie chciał podziękować zabrzańskim kibicom, ale natrafił na przeszkody. Zamiast strony oficjalnej klubu musiał skorzystać z forum. 

Poniżej słowa Michała Pazdana na pożegnanie z Górnikiem:

"Prezes klubu nie pozwolił mi się pożegnać z Górnikiem na oficjalnej stronie ale dzięki Facebookowi i chłopakom ze Stowarzyszenia mogę napisać kilka słów na forum. Ciężko się odchodzi z klubu, w którym się człowiek prawie wszystkiego nauczył... Dlatego Chciałem podziękować wszystkim kibicom za te 5 lat spędzone w Górniku. Nie lubię słów "dałem z siebie wszystko", dlatego napiszę, że starałem się być w porządku zarówno na boisku
jak i poza nim. Z wielka przyjemnością będę tu wracał, a Górnikowi życzę samych sukcesów! (już nigdy spadku, bo wiem ile to kosztuje zdrowia:))"

Michał Pazdan


źródło: GW / gornikforum.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online