Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Górnika Adam Nawałka: - Gratuluję Jagiellonii zwycięstwa. Myślę, że był to mecz, który mógł się podobać. Moja drużyna zaczęła grać dopiero praktycznie od 60. minuty, w sytuacji kiedy przegrywaliśmy 0:2. Jeżeli chcemy zdobywać punkty na wyjazdach, to inaczej musi wyglądać organizacja gry obronnej w naszym wykonaniu. Myślę, że to doskonałe doświadczenie dla kilku moich młodych zawodników, środkowych obrońców, jak grać przeciwko zawodnikowi, który potrafi świetnie poruszać się po boisku, który wykorzystuje każdy słabszy punkt. I myślę, że Tomek Frankowski dzisiaj naprawdę zasłużył na pochwałę. Ja również pracowałem z nim i nawet oglądając go w drużynie przeciwnej, jest to przyjemność.

Trener Jagiellonii Tomasz Hajto: - Na pewno był to ciekawy mecz. Wydaje mi się, że po tej porażce w Bełchatowie pokazaliśmy charakter. Prowadziliśmy, choć znowu zrobiliśmy kilka błędów w defensywie i Górnik na pewno miał sytuacje do zdobycia bramki jeszcze w pierwszej połowie. Jeśli chodzi o Tomka Frankowskiego, ogromne brawa. Cieszę się, że podjęliśmy decyzję, by po kontuzji zagrał od początku, choć rano sam mówił, że może lepiej jakby wszedł na końcówkę meczu, na podmęczonych zawodników z Zabrza. My jednak z Darkiem (Dźwigałą, drugim trenerem - PAP) postanowiliśmy, że zagra od początku. Cieszę się, bo też zbieramy jakieś doświadczenia w ekstraklasie jako trenerzy i to jest kolejne - trzeba mieć swój pomysł na grę i tego się trzymać. Frankowski był na pewno kluczową postacią, ale brawa dla całej drużyny.
Faul na Makuszewskim był na tyle brutalny, że mecz mógł się jeszcze inaczej potoczyć, gdyby sędzia dał czerwoną kartkę. Dla Tomka Makuszewskiego bardzo źle to na ten moment wygląda.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online