Wypowiedzi piłkarzy po meczu Cracovia - Górnik

Prejuce Nakoulma (Górnik): - Myślę, że zagraliśmy dobrze. Nasz cel był prosty, chcieliśmy po prostu wygrać. Szybko strzeliliśmy dwie pierwsze bramki i mecz się dobrze dla nas ułożył. Mogliśmy zdobyć więcej bramek, ale najważniejsze, że strzeliliśmy trzy i one ustawiły mecz. 

Arkadiusz Radomski (Cracovia): - Ogólnie źle nie graliśmy. Znowu straciliśmy głupie bramki i to ułożyło ten mecz. Uważam, że przegrywając 0:2 i wychodząc na drugą połowę, mogliśmy zmienić wynik. Dostaliśmy jednak trzecią bramkę i to nam podcięło skrzydła. Mieliśmy swoje sytuacje, ale brakowało ich w pierwszej połowie. Zabrakło dobrego krycia. Przy pierwszym golu ktoś był za daleko. Kwiek mógł spokojnie przyjąć i strzelić. To są indywidualne błędy, ale gramy jako zespół i nikogo tu nie winimy. Górnik widział, że nie weszliśmy dobrze w ten mecz i nie dał nam grać. Z takiego pressingu można wyjść, grający dokładnymi podaniami, ale tego nie zrobiliśmy.

Michał Pazdan (Górnik): - Zdobyliśmy trzy punkty, razem mamy ich 29 i kolejne mecze powinniśmy rozgrywać ze spokojem, zapewniając sobie utrzymanie. Wiedzieliśmy, że jak wyjdziemy od początku mocno zdeterminowani i Cracovii nie ułoży się mecz, to wtedy stworzą się dla nas okazje. Tak się stało, mecz się super ułożył. Przetrzymaliśmy chwilę naporu Cracovii, a później zaczęliśmy grać swoje. Jesteśmy ogromnie zadowoleni.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online