Forum
 

Nawałka wierzy w pokonanie Legii

W opinii trenera Górnika Zabrze Adama Nawałki jego piłkarze mają szansę na pokonanie Legii Warszawa w niedzielnym meczu ekstraklasy, mimo że stołeczna drużyna w przygotowaniach do wiosny wyprzedza zabrzan "o jedno tempo".
Legioniści z Górnikiem zagrają po czwartkowym spotkaniu 1/16 finału Ligi Europejskiej z portugalskim Sportingiem Lizbona. 
"Muszą więc szczyt formy budować wcześniej, bo to bardzo istotny mecz dla warszawskiego klubu. Zdaję sobie sprawę z potencjału Legii. Zawsze jednak trzeba wierzyć w wygraną i widzę szansę na zdobycie trzech punktów" - stwierdził trener zabrzan.
Przyznał, że sporo pracy w trakcie przygotowań włożył w to, by piłkarze nie myśleli o organizacyjno-finansowych problemach klubu.
"Myślę, że oddzielenie sprawy sportowych od innych nam się udało i po 17-dniowym zgrupowaniu w Turcji jesteśmy w dobrych nastrojach i pełni determinacji, by walczyć o zwycięstwo w każdym spotkaniu" - zakończył.
Tureckie przygotowania na boiskach "równych jak stół" chwalił kapitan Górnika Michał Pazdan. "Tylko tej pogody szkoda..." westchnął, patrząc na szalejącą w środę od południa zadymkę śnieżną.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online