Komunikat zarządu Górnika Zabrze

Górnik Zabrze wyraża zaniepokojenie i zdziwienie pismem Komisji ds. Licencji Klubowych Ekstraklasy, przesłanym 14 lutego 2012 roku.
Stadion w Zabrzu uzyskał licencję na cały sezon 2011/12, w trakcie sezonu wielokrotnie PZPN podkreślał, iż stadion spełnia wymagania licencyjne. 

Informujemy, że w czwartek w Warszawie odbędzie się spotkanie Komisji Odwoławczej ds. Licencji, na którym wyjaśniane będą kwestie zastrzeżeń wysuwanych przez PZPN. Na posiedzeniu Komisji będzie obecny prezes Górnika Zabrze Artur Jankowski oraz wiceprezydent Zabrza Krzysztof Lewandowski. W trakcie posiedzenia zostaną przedstawione wszystkie argumenty i dowody wskazujące na to, że Górnik postępował zgodnie z wymogami procedury licencyjnej.

Na dziś nie ma żadnych planów odwołania niedzielnego meczu 18. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze - Legia Warszawa. Przypominamy, że do tej pory stadion w Zabrzu, pomimo toczącej się zaawansowanym trybem budowy, uzyskał pozytywne referencje oraz dopuszczenie do organizacji imprez masowych zarówno przez przedstawicieli Straży Pożarnej, Policji oraz władz Zabrza.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online