Kibice Górnika wzięli udział w pielgrzymce na Jasną Górę

W IV Ogólnopolskiej Pielgrzymce Kibiców na Jasną Górę wzięli udział fani zabrzańskiego klubu oraz przedstawiciele Stowarzyszenia "Klub Sympatyków Górnika Zabrze". Podczas mszy świętej poświęcili oni nowy banner Stowarzyszenia "KSGZ".
Na Jasnej Górze pojawili się przedstawiciele klubów ekstraklasy i niższych klas rozgrywkowych. Ze strony Górnika było około 30 osób, które uczestniczyły we wspólnej modlitwie za ojczyznę, godnie reprezentując klub 14-krotnego mistrza Polski. Po mszy świętej zgodnie z tradycją pielgrzymki miało miejsce poświęcenie klubowych barw: szalików, flag i transparentów. Na Jasnej Górze zbierano także środki na wsparcie klubu, który jest prawdziwą historią i kolebką polskiej piłki, czyli Pogoni Lwów.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online