Górnik jutro wyjeżdza na zgrupowanie do Dzierżoniowa

Po dwóch dniach ciężkich treningów podopieczni trenera Adama Nawałki otrzymali wolne. Niedzielę piłkarze Górnika spędzą pewnie z najbliższymi, ponieważ jutro rozpoczyna się zgrupowanie w Dzierżoniowie.
Na zgrupowanie Górnik wyruszy w poniedziałek o 8:00. Obóz potrwa do 17 stycznia. W tym czasie zabrzanie rozegrają trzy gry kontrolne. Pierwszym rywalem "Trójkolorowych", w środę, będzie Górnik Wałbrzych. 14 stycznia formę zespołu z Zabrza sprawdzi Miedź Legnica, a w dniu powrotu na Górny Śląsk dojdzie do spotkania z Chrobrym Głogów.
Do Dzierżoniowa pojedzie trójka testowanych od początku przygotowań do rundy wiosennej piłkarzy (Mateusz Słodowy, Rafał Darda i Robert Błąkała. Wiadomo też, że na miejscu mają dojechać kolejni gracze, którzy będą mogli wzmocnić klub. Przesądzone jest, że w Zabrzu będą ćwiczyć Maciej Bębenek i Gabriel Nowak. W domu zostaje również Adam Danch. O tym, kiedy obrońca wróci do treningów dowiemy się 18 stycznia.
Wczoraj natomiast w zajęciach z piłką nie wziął udziału Marcin Wodecki, który miał drobny problem z palcem u nogi. Uraz nie jest poważny. Na zakończenie zajęć zawodnicy rozegrali krótką gierkę wewnętrzną.
Piłkarze Górnika mają za sobą już tradycyjne ważenie. Problemów ze zbędnymi kilogramami w Zabrzu nie mieli. - Ja nawet troszkę zszedłem z wagą. Cały zespół chyba trzymał limit, wszyscy dobrze wypadli - mówi Aleksander Kwiek. Jak widać, klubowa kasa w tym roku się nie wzbogaciła...

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online