Gaąparik: Nie wykluczam powrotu na Słowację

Michał Gaąparík najprawdopodobniej pożegna się z Górnikiem Zabrze. - Zim± mogę trafić na półroczne wypożyczenie - powiedział słowacki pomocnik w rozmowie z gazet± "Dennik ©port".
Gaąparík liczył, że będzie podstawowym zawodnikiem swojego klubu, tymczasem na murawie pojawił się ledwie pięć razy. - Spodziewałem się dużo więc po rundzie jesiennej. Byłem pewien, że opuszczę Górnika. Tymczasem klub zaproponował mi przedłużenie współpracy o kolejny rok - opowiada piłkarz.
Słowak jednak zim± najprawdopodobniej rozstanie się z klubem, ale będzie to transfer czasowy. - Chciałbym jednak zostać w Polsce, choć wyjazdu na Słowację też nie wykluczam - kończy Gasparik.
Michal Gaąparík do Górnika przyszedł ze swoim rodakiem Robertem Jeľem. Obaj zawodnicy spisywali się bardzo dobrze. Drugi z nich trafił do Polonii Warszawa, pierwszy "spu¶cił z tonu" i stracił miejsce w składzie.

Ľródło: futbolnews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy, które s± niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocze¶nie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawieraj±cych wulgaryzmy, tre¶ci rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przegl±darki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online