Górnik podpisał umowę z Allianz Polska

W środę 28 grudnia w Warszawie odbyło się spotkanie zarządu Allianz Polska z zarządem Górnika Zabrze SSA. Wynikiem tego spotkania jest podpisana umowa o kompensacie zadłużenia Górnika w stosunku do Allianz Polska.
Strony porozumienia ustaliły, że obecne należności Górnika w stosunku do Allianz Polska będą kompensowane w formie reklamy w ciągu najbliższych czterech lat. - To bardzo ważna umowa dla Górnika Zabrze, ponieważ zadłużenie ogólne spółki obniżyło się dzięki niej o ponad 35 procent - zaznacza Artur Jankowski, prezes zabrzańskiego klubu. - To dobry sygnał dla inwestorów i osób współpracujących z Górnikiem. Cieszę się, że współpraca Górnika z Allianz Polska będzie kontynuowana. Ponadto chciałbym osobiście podziękować Pani Prezydent Zabrza Małgorzacie Mańce-Szulik za zaangażowanie się i mocne wsparcie w negocjacjach - dodaje na koniec prezes Jankowski.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online