Krzysztof Maj przedstawił graczom harmonogram spłaty zaległości

Z zawodnikami Górnika Zabrze spotkał się dyrektor pionu sportowego Krzysztof Maj, który przedstawił graczom harmonogram spłaty zaległości. Piłkarze, którzy wysłali do Komisji Ligi skargi, że klub nie płaci im pieniędzy, wyszli z rozmowy zadowoleni.
To jednak nie koniec sprawy, bowiem kolejni gracze Górnika noszą się z zamiarem napisania podobnych pism. Tomasz Zahorski i Adam Banaś mieli to uczynić wspólnie z Aleksandrem Kwiekiem i Łukaszem Skorupskim, ale na razie z tego zamiaru się wycofali. - W szatni zamiast o taktyce, dyskutujemy, jak napisać pismo do komisji. Prezesi się zmieniają, a my czekamy - skarżą się górnicy.
W czwartek Komisja Ligi Ekstraklasy SA ma się, mimo wszystko, zająć sprawą długów Górnika. Działaczom pozostaje liczyć na to, że piłkarze wycofają się z zeznań obciążających klub. W innym razie zabrzanom grozi kara finansowa lub zakaz transferów.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online