Tomasz Heryszek nowym szefem marketingu w Górniku

Nowym szefem marketingu w Górniku został Tomasz Heryszek. To były dyrektor w koncernie Agory.
Heryszek jest menedżerem i ekonomistą, od kilkunastu lat związanym z marketingiem, mediami i sprzedażą. Ponadto jest wykładowcą akademickim. Był między innymi członkiem zarządu Radia Katowice SA, dyrektorem marketingu i reklamy w koncernie Classen SA oraz dyrektorem w koncernie Agora SA. Ma tytuł doktora nauk ekonomicznych, a w swoim dorobku wiele publikacji z dziedzin marketingu, zarządzania i finansów.
Jednocześnie klub poinformował, że projekt "Górnik Zabrze 30 000" został z dniem 1 grudnia zawieszony bezterminowo decyzją zarządu klubu. Władze Górnika wrócą do realizacji wspomnianego projektu przed oddaniem do użytku nowego stadionu w Zabrzu. - Dziękuję Panu Jarkowi Kuci, który prowadził Projekt "Górnik Zabrze 30 000" za czas poświęcony klubowi. Jestem pewien, że wrócimy do wspomnianego Projektu - zapewnia Artur Jankowski, prezes Górnika Zabrze.
Dodajmy, że w sprawie Projektu "Górnik Zabrze 30 000" klub zorganizuje w przyszłym tygodniu konferencję prasową.

źródło: gornikzabrze.pl / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online