Zmiany w pionie sportowym Górnika

W wyniku powstania w Górniku Zabrze nowej struktury organizacyjnej, w klubie nie będzie już stanowiska dyrektora sportowego. Obowiązki Andrzeja Orzeszka przejął pracujący w Górniku od 2006 r. dyrektor wykonawczy klubu Krzysztof Maj.
- Chciałbym podziękować Andrzejowi Orzeszkowi za pracę jaką włożył w Górniku Zabrze - mówi jego prezes Artur Jankowski. - Przez kilka najbliższych miesięcy Andrzej będzie pracował przy realizacji nowych projektów sportowych. Takich jak chociażby Akademia Piłkarska Górnika Zabrze - dodaje prezes Jankowski.
- W kwietniu 2011 roku ówczesny prezes Tomasz Młynarczyk zmienił struktury organizacyjne klubu i pion sportowy trafił pod "moją opiekę". Od tego momentu ściśle współpracuję z Andrzejem Orzeszkiem, trenerem Adamem Nawałką oraz koordynatorem do spraw młodzieży Józefem Dankowskim. I tę współpracę oceniam bardzo pozytywnie. W najbliższych tygodniach wspólnie z Andrzejem będziemy odpowiedzialni za przygotowanie projektu pod nazwą Akademia Piłkarska Górnika Zabrze. W tym miejscu mogę zapewnić, że obrana strategia sportowa klubu będzie kontynuowana - zapewnia z kolei dyrektor Maj.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online