Górnik w rozsypce

Przed meczem ze Śląskiem Wrocław, Górnik Zabrze jest w rozsypce. Mariusz Przybylski, Michał Bemben i Michał Pazdan nie zagrają w najbliższej kolejce z powodu nadmiaru żółtych kartek.
Wiele też wskazuje na to, że do niedzieli nie zdoła się wyleczyć rozgrywający Górnika Aleksander Kwiek. Jego uraz jest tak bolesny, że może pauzować nawet do końca roku. W każdym razie wszyscy wymienieni byli ostatnio graczami podstawowej jedenastki Górnika, więc trener Adam Nawałka ma nie lada kłopot. – Takiego pogromu już dawno u nas nie było – kręcą głowami działacze.
Z informacji wynika, iż w spotkaniu z liderem skład Górnika może wyglądać następująco: Skorupski – Olkowski, Banaś, Danch, Magiera – Nakoulma, Marciniak, Mączyński, Jonczyk – Zahorski – Milik (Gołębiewski).
Gdyby to zestawienie porównać z poprzednim meczem z Zagłębiem Lubin (4:1) mamy trzy nowe twarze i cztery zmiany na pozycjach. W zasadzie inne rozwiązania nawet nie wchodzą w rachubę, chyba że szkoleniowiec odkurzy kogoś z trójki: Piotr Gierczak, Paweł Thomik, Michal Gasparik.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online