SKSGZ: Odpowiedź na artykuł w "Dzienniku Zachodnim"

W nawiązaniu do artykułu "Może piłkarze powinni się zrewanżować kibicom?" zamieszczonego w "Dzienniku Zachodnim" w dniu 28.11. 2011 roku. Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" z przykrością stwierdza, że zlepek faktów przedstawionych w w/w artykule znacząco odbiega od rzeczywistości. 

W dniu 27 listopada na stronie internetowej Stowarzyszenia pojawiło się oświadczenie grup kibicowskich działających w Górniku Zabrze w sprawie wznowienia dopingu na meczach Górnika rozgrywanych na stadionie im. Ernesta Pohla. W oświadczeniu tym (oraz wcześniejszym informującym o zawieszeniu działalności) zawarto wszystkie informacje związane z brakiem dopingu, dlatego też dalsza dyskusja wydaje się nam bezprzedmiotowa.

O tym, że fani Górnika żyją w dobrych stosunkach z piłkarzami niech świadczy także relacja dostępna na stronie Stowarzyszenia z piątkowego spotkania piłkarskiego rozegranego pomiędzy piłkarzami Górnika Zabrze ME wspomaganymi przez zawodników pierwszej drużyny, a kibicami.

Warto dodać, że piłkarze Górnika po wygranej w Krakowie otrzymali od sympatyków spod znaku Torcidy czapki i koszulki rzucane z sektora gości!

W związku z powyższymi faktami (wybranymi tylko z ostatnich dni) stwierdzamy, że przedstawiony w "Dzienniku Zachodnim" artykuł jest nierzetelny i prowadzi do dezinformacji czytelników Państwa gazety.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze"

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online