Wraca doping na Roosevelta!

Po czterech meczach (z Cracovią, Ruchem, Jagiellonią i Zagłębiem) grupy kibicowskie Górnika Zabrze wznawiają swoją aktywność na stadionie przy ulicy Roosevelta.
Tym samym na stadion im. Ernesta Pohla w Zabrzu wraca doping, którego na wyżej wymienionych spotkaniach tak bardzo brakowało. 

Przypominamy, że zawieszenie działania grup kibicowskich nastąpiło w wyniku niezadowolenia z zachowania policji oraz służb ochrony oraz obawy, że represje stosowane przez oba organy mogą się nasilić.

W wyniku rozmów podjętych przez Zarząd Górnika Zabrze S.S.A. z Prezesem Arturem Jankowskim na czele, Panią Prezydent Zabrza Małgorzatą Mańką-Szulik, Komendantem Miejskiej Policji w Zabrzu oraz Stowarzyszeniem „Klub Sympatyków Górnika Zabrze” wypracowano kompromisowe rozwiązanie, które pozwala na powrót najbardziej żywiołowych fanów na trybuny modernizowanego stadionu.

Przed nami ostatni mecz w tym roku na obiekcie w Zabrzu. Z tej okazji zapraszamy wszystkich sympatyków Górnika do „młyna”, gdzie będziemy ze wszystkich sił wspierać osłabiony przez kartki i kontuzje zespół Adama Nawałki w walce o cenną wygraną ze Śląskiem Wrocław.

Spotkanie ze Śląskiem będzie dla nas wszystkich próbą generalną, ponieważ, jeśli zachowanie służb mundurowych i ochrony będzie na odpowiednim poziomie i fani Trójkolorowych nie będą szykanowani za dopingowanie Górnika, to jest szansa, że doping na meczach Górnika w Zabrzu wróci na dłużej.

Jeśli życie pokaże, że nic się w kwestii działania nie zmieniło, to działalność grup kibicowskich na Roosevelta 81 zostanie ponownie zawieszona i ograniczy się, jak to miało miejsce w ostatnich tygodniach, tylko do spotkań wyjazdowych Górnika.

Powrót na trybuny i głośny doping jest swoistym sprawdzianem dla Nas jak i pozostałych zainteresowanych stron.

Po zakończeniu sezonu podejmiemy decyzję, czy doping oraz wspaniała atmosfera na stałe będzie gościć podczas spotkań rozgrywanych u siebie.

Wierzymy, że będą one się toczyły w obecności większej, niż 3 tysiące widzów!

Ze sportowym pozdrowieniem
Grupy kibiców Górnika Zabrze:
- Torcida Górnik
- Stara Gwardia
- Ultras Górnik Zabrze
- Ekipa Szyderczy Palec
- Młoda Torca
- Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze"
- Torcida Germany.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online