Górnik ma prawo pierwokupu Nakoulmy

Dobra gra Prejuce'a Nakoulmy dostarcza w ostatnim czasie kibicom Górnika wielu pozytywnych emocji. W prasie pojawiają się już wzmianki o zainteresowaniu innych klubów - również zagranicznych - pochodzącym z Burkina Faso napastnikiem. W związku z tym zarząd Górnika Zabrze SSA przypomina o kilku ważnych faktach. 

W odniesieniu do wtorkowych artykułów prasowych przypominamy, że Prejuce Nakoulma jest wypożyczony do Zabrza z Bogdanki Łęczna, na mocy umowy z 31 sierpnia 2011 roku, do końca sezonu 2011/12. - Zagwarantowaliśmy sobie wówczas opcję pierwokupu zawodnika za określoną w umowie kwotę. O tym, czy z tego prawa skorzystamy, okaże się najpóźniej z końcem kwietnia przyszłego roku - wyjaśnia uczestniczący w negocjacjach dyrektor wykonawczy Górnika, Krzysztof Maj.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online