Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka, trener Górnik Zabrze: - Byliśmy przekonani, że czeka nas bardzo trudne zadanie. Ostatni mecz Polonia przegrała wysoko ze Śląskiem i teraz chciała się zrehabilitować. Bardzo ważne było dla mnie przygotowanie mentalne drużyny. W pierwszej połowie Polonia wykorzystała swoją szansę z rzutu karnego. Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, ale po przerwie przejęliśmy inicjatywę. Stworzyliśmy więcej dogodnych sytuacji i ostatecznie wyrównaliśmy. Brawa dla moich piłkarzy za drugą część meczu. O pierwszej niech jak najszybciej zapomną.

Jacek Zieliński, trener Polonii Warszawa: - Jesteśmy w innych nastrojach niż Górnik. Straciliśmy bardzo ważne dwa punkty, to przykre. W pierwszej połowie mieliśmy przewagę, ale po przerwie do głosu doszedł Górnik. W dwóch sytuacjach świetnie spisał się nasz bramkarz Michał Gliwa. Przykre, że gol dla rywali padł w tak kontrowersyjnych okolicznościach. Cały stadion widział, że rywal zagrał ręką, ale sędziowie byli innego zdania. Jeśli chodzi o zatrudnienie w Polonii Włodzimierza Lubańskiego, to w mojej sytuacji - jako trenera - nic się nie zmieniło. Podejmuję samodzielnie decyzje odnośnie składu i taktyki drużyny.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online