Forum
 

Kamery na czterech

» Dziś oczu wszystkich obserwatorów będą skupione na czterech osobach. Latem trzej piłkarze Górnika - Robert Jeż, Grzegorz Bonin i Daniel Sikorski - przeszli do Polonii. Bonin na zasadzie "wolnego" transferu", a za duet Jeż-Sikorski zabrzanie dostali 3,1 miliona złotych. - Moja aklimatyzacja przebiega dłużej niż przypuszczałem, ale jestem przekonany, że w końcu wszyscy wniesiemy więcej do gry Polonii - mówi Bonin. 

» Ten czwarty? To oczywiście Włodzimierz Lubański, najwybitniejszy w historii Górnika i pewnie najlepszy napastnik w historii polskiej piłki. "Ikona" Górnika kilka dni temu przyjęła stanowisko wiceprezesa Polonii. Będzie to jego pierwsza praca w polskim klubie od chwili wyjazdu z Zabrza w 1975 roku.

» Latem Górnik wypożyczył z Polonii Daniela Gołębiewskiego. na razie nie gra on zbyt wiele, a na Konwiktorskiej nie może wystąpić. Taki punkt zawiera umowa o wypożyczeniu piłkarza na Roosevelta. Gołębiewski regularnie przywozi do Warszawy z Zabrza słonecznik z logo Górnika, który w szatni "Czarnych koszul" cieszy się sporym powodzeniem.

» Gołębiewski nie zagra a Górnik największy kłopot ma ostatnio ze strzelaniem goli. Od wyjazdowego meczu w Bełchatowie z ŁKS-em, przez blisko 250 minut nie trafił do siatki rywala. Jedyni napastnicy w zespole Adama Nawałki to Prejuce Nakoulma i 17-letni Arkadiusz Milik.

» Polonia jest niewiele lepsza. W ostatnich dwóch kolejkach obie jedenastki nie strzeliły gola.

» W ostatnich tygodniach oba zespoły grały poniżej oczekiwań. Polonia zawodzi szczególnie na wyjazdach, a Górnik w czterech kolejnych meczach zdobył ledwie jeden punkt.

» W Górniku nie zagra pauzujący za kartki kapitan, Adam Banaś. Na żółty kolor musi uważać Aleksander Kwiek. Kartka eliminuje go z gry przeciwko Ruchowi w derbach Śląska.

» Górnik od poniedziałku zaczyna sprzedaż biletów na wspomniany wyżej mecz. Będzie go mogło obejrzeć tylko 3031 widzów. Tyle jest dziś siedzisk na stadionie przy Roosevelta.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online