Forum
 

Górnik zostaje w Zabrzu

Komisja Licencyjna PZPN wizytowała stadion przy Roosevelta i wyraziła zgodę, by Górnik w trakcie prowadzenie prac grał na tym właśnie obiekcie. To sprawia, że nieaktualna jest na razie przeprowadzka do Gliwic. 
Niewykluczone, że temat czasowej przeprowadzki na obiekt Piasta powróci przed rundą wiosenną, ale do tego czasu Górnik będzie skazany na występy przed co najwyżej 3.000 kibiców, słabym dopingu i zmuszony do liczenia strat finansowych po każdym spotkaniu - informuje "Dziennik Zachodni".
Dodajmy, że zabrzanie tracą również finansowo na fakcie, iż telewizja Canal+ nie chce pokazywać ich meczów w głównych pasmach. Powód? Dotąd w kadrze głównej kamery były brzydkie, szare trybuny, a teraz będzie jeden, wielki plac budowy.

źródło: SportSlaski.pl / Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online