Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Górnika Adam Nawałka: - Korona w pierwszej połowie grała zdecydowanie lepiej i narzuciła warunki na boisku. Gospodarze prowokowali nas do błędów i po takich właśnie błędach straciliśmy bramki. Nie potrafiliśmy przeciwstawić się ofensywnej grze Korony. W drugiej połowie gra była wyrównana, abrakło nam jednak atutów do uzyskania korzystniejszego rezultatu. Nadal walczymy o stabilną pozycję w lidze. Zadowoli nas 9-10 miejsce.

Trener Korony Leszek Ojrzyński: - Był to ciężki mecz. W pierwszej połowie graliśmy zdecydowanie lepiej od gości. Po przerwie czekaliśmy na udane kontry, ale do nich nie doszło. Najważniejsze, że wygraliśmy. Chłopcom należą się słowa uznania, zwycięzców się nie sądzi.