Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka, trener Górnika: - Gratuluję Lechii zwycięstwa, ale uważam, że oba zespoły zasłużyły na pochwałę, bo grały do samego końca, walczyły o wygraną. Pierwsza połowa toczyła się pod nasze dyktando, ale w drugiej połowie oddaliśmy inicjatywę i gdańszczanie wykorzystali swoje szanse. Widać było, że rywale to bardzo dobrze prowadzona przez trenera Kafarskiego drużyna, ma pomysł na grę, czyni postępy. Nie będę narzekać na brak szczęścia, ani tym bardziej na sędziego. Co prawda w ostatnich minutach mieliśmy piłkę meczową, nawet dwie, bo dużo kolorytu i szybkości do naszej gry wprowadził Nakoulma, ale już nie ma co wracać do tego meczu. Już pierwsze minuty po zakończeniu spotkania są bowiem wprowadzeniem do... kolejnego. Myślimy już o ŁKS, a w drodze do domu zrobimy już analizę tego co zagraliśmy w Gdańsku. Musimy jeszcze więcej pracować i wykazać się cierpliwością.

Tomasz Kafarski, trener Lechii: - To nie kurtuazja względem trenera Nawałki, ani podziękowanie za dobre słowa dla nas, ale naprawdę uważam, że Górnik to dobry zespół, który postawił nam ciężkie warunki gry. Dopiero po przerwie udało nam się to wszystko poskładać. Gratuluję swoimi piłkarzom postawy w drugiej połowie.
- Druga bramka i szał, który wywołała na trybunach to to na co liczymy na PGE Arenie. Zwycięstwo dedykuję kibicom, którzy przyszli na mecz i nas wspierali.
- Wielce żałuję, że Josip Tadić swojego debiutu nie zwieńczył bramką. Mam nadzieje, że wkrótce strzeli gola, a jego transfer będzie udany. Jego występ oceniał na dobry, o ile nie bardzo dobry, gdyż potrafił się utrzymać przy piłce, dając nam oddechu.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online