Forum
 

Prejuce Nakoulma marzy o występie w Pucharze Narodów Afryki

- Jestem przekonany, że będzie wzmocnieniem drużyny Górnika Zabrze, a nie tylko jej uzupełnieniem - przekonuje Piotr Rzepka, trener Bogdanki Łęczna, zapytany o transfer Prejuce'a Nakoulmy.
Dziennik "Sport" wypytał szkoleniowca Łęcznej o zawodnika, który z jego zespołu trafił do Zabrza. Czego można się spodziewać po Nakoulmie?
- U mnie grał jako jeden z napastników, albo tuż za napastnikami. Trener zabrzan, Adam Nawałka, z powodzeniem może go wystawiać na skrzydle, tam jest w swoim żywiole. W każdej połowie jest w stanie przeprowadzić kilka groźnych rajdów. Każdy z obrońców ligowych może mieć kłopot z zatrzymaniem Nakoulmy. Bez podwojenia krycia nie ma na to praktycznie szans - zachwala Rzepka.
Jednak w Łęcznej nikt po zawodnikiem z Burkina Faso nie płacze, bo był on dużym obciążeniem budżetu. - Rzeczywiście, miał bardzo wysoki kontrakt i po jego odejściu działacze będą mogli wziąć głębszy oddech. Mnie natomiast zastanawia to, jak zareagowałby, gdyby od nas nie odszedł. Mógł pęknąć psychicznie, ponieważ gra w I lidze nie zaspokajała jego aspiracji. Ciągle mówił o ekstraklasie, a jeszcze częściej o lidze francuskiej. Marzy o występie w Pucharze Narodów Afryki - dodaje trener Łęcznej.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online